275,00 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz.

Gizlilik

İşbu Gizlilik Politikası, www.selva.com.tr sitesine üye olan tüm kullanıcılar açısından geçerlidir.

Bu Gizlilik Politikası, kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığını ve ne şekilde korunduğunu göstermektedir. Sitemize üye olmakla işbu Gizlilik Politikasının hüküm ve şartlarını kabul etmektesiniz. İşbu Gizlilik Politikası; yeni kullanıcılar için üyelik kayıt işleminin tamamlanması ile, mevcut kullanıcılar için onaylandığı tarihte, yürürlüğe girecektir.

1) Selva, kullanıcıların www.selva.com.tr  sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır. 

2) Selva, kullanıcıdan hiçbir şekilde, e-posta veya SMS yoluyla kullanıcı adı, kredi kartı bilgileri veya diğer kişisel bilgilerini talep etmemekte olup, kullanıcı, Selva’dan geldiği şeklinde yansıtılabilecek bu tür iletilere cevap vermemelidir.

3) Selva, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Selva, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir. 

4) Selva tarafından, hizmet ve ürünlerin pazarlanması amacıyla temsilcileri vasıtası ile posta, e-posta, telefon veya SMS yoluyla kullanıcı ile irtibat kurulması, hizmet ve ürünlerin tanıtımı, yeni ürünler veya kullanıcının ilgisini çekebileceği düşünülen diğer bilgiler hakkında promosyon niteliğindeki iletilerin gönderilmesi amaçlarıyla kullanılabileceğine muvafakat eder.

5) Selva, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Selva'nın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.selva.com.tr  sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Selva'nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. 

6) Selva, kullanıcılara ve kullanıcıların www.selva.com.tr  sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler. 

7) Kullanıcılar ile siteye giren, siteyi kullanan kişi ve kuruluşlar arasında ortaya çıkabilecek herhangi bir uyuşmazlıkta, Selva’nın elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür uyuşmazlıkların çözümünde Selva’nın yerleşim yerinde bulunan Tüketici Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacak, uyuşmazlık Türkiye Cumhuriyeti Kanunları'na göre çözülecektir.

Selva, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.selva.com.tr  sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Selva'nın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.selva.com.tr  sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.