Haberler

Selva Lezzetleri Meksika Fuarı’nda

Gıda, içecek, restoran ekipmanları ve hizmetleri sektörünün Güney Amerika’daki buluşma noktası olan Alimentaria Mexico 2012 Fuarı’nda yerini alan Selva, mevcut ürünlerini ve en son yeniliklerini tanıttı. Selva, ilk kez katıldığı fuar ile Meksika ve Orta Amerika pazarında etkin olmayı hedefliyor.

Gıda, içecek, restoran ekipmanları ve hizmetleri sektörünün Güney Amerika’daki  buluşma noktası olan Alimentaria Mexico 2012 Fuarı’nda yerini alan Selva, mevcut ürünlerini ve en son yeniliklerini tanıttı. Selva, ilk kez katıldığı fuar ile Meksika ve Orta Amerika pazarında etkin olmayı hedefliyor. 

Meksika’da 5-7 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen Alimentaria Mexico Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarı’na ilk kez katılan sektörünün yenilikçi markası Selva Gıda, fuarda en son yeniliklerini ve mevcut ürünlerini tanıttı.

Gıda, içecek, restoran ekipmanları ve hizmetleri sektörünü bir araya getiren fuarda makarna çeşitleri, Şipşak, un, irmik ve geleneksel mantı grubu ile yer alan Selva standı ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Selva Gıda, Meksika’nın dışında çevre ülkelerden de ziyaretçilerin katıldığı fuar ile Meksika ve Orta Amerika pazarında etkin olmayı hedefliyor.

Selva Gıda Genel Müdürü Mehmet Karakuş, sektörel fuarlara büyük önem verdiklerine işaret ederek, “Alanımız ile ilgili fuarlara katılmaya büyük gayret gösteriyoruz. Alimentaria Mexico 2012 Fuarı’na da bu yıl ilk kez katıldık. Fuar güzel geçti” dedi.