Haberler

Selva Gıda’nın glutensiz ve organik makarnaları Tayland’daki Thaifex Fuarı’nda görücüye çıktı

Selva Gıda, dünyanın önde gelen gıda fuarlarından Tayland’daki Thaifex – World of Food Asia Fuarı’nda müşterileriyle buluştu. Selva Gıda, ürünlerini tanıtırken ithalat firmaları ve global perakendeciler ile de bir araya geldi.

Selva Gıda, onlarca ürün çeşidi ve üstün lezzetleriyle dünyanın en önemli fuar organizasyonlarından biri olarak kabul gören Thaifex – World of Food Asia Fuarı’na katıldı. Bu yıl 2016’sı gerçekleşen Tayland – Bangkok’taki fuarda Selva Gıda’nın glutensiz ve organik makarnalarına yoğun ilgi oldu.

Geniş ürün yelpazesini fuar katılımcıları ile buluşturan Selva, bu yıl özellikle glutensiz ve organik makarnalarını fuar katılımcılarının beğenisine sundu. Fuar katılımcıları tarafından büyük ilgi ile karşılaşan Selva Gıda, yeni iş bağlantıları için de çok sayıda görüşme gerçekleştirdi.

Selva Gıda’nın üretiminin yüzde 50-60’ını ihraç ettiklerini hatırlatan Selva Gıda Genel Müdürü Özkan Koyuncu, “Biz şirket olarak gıda işini iyi biliyoruz ve bu işin de ustasıyız. Son dönemde çıkardığımız ‘Akıllı Ürün’lerimizle sektörde bir kez daha farklılığımızı ortaya koyduk. Bu ürünlerimize yurtdışında da yoğun ilgi var. Thaifex Fuarı’nda standımızı ziyaret edenlerden çok güzel geri dönüşler aldık. Bu fuardan da yeni iş bağlantıları yaparak dönüyoruz. Standımıza büyük ilgi oldu. Bu da bizleri mutlu etti” diye konuştu.