Haberler

Selva Gıda, Sial Paris Fuarı’nda Yerini Aldı!

Selva Gıda, 21 – 25 Ekim 2018 tarihleri arasında dünyanın önde gelen gıda fuarlarından Sial Paris 2018 Fuarı’nda müşterileriyle buluşuyor. Selva Gıda, yeni ve fonksiyonel ürünlerini tanıtırken ithalat firmaları ve global perakendeciler ile de bir araya gelmeye devam ediyor.

İttifak Holding bünyesinde gıda sektöründe faaliyet gösteren, 16 kategoride 180’in üzerinde ürüne ulaşan ve ‘Gerçek Gıda’ yaklaşımını benimseyen Selva Gıda, uluslararası platformlarda onaylanmış Üstün Lezzet ödüllü ürünleriyle, 21 – 25 Ekim 2018 tarihleri arasında Paris’te düzenlenen dünyanın en önemli fuar organizasyonlarından biri olarak kabul gören Sial Paris Fuarı’nda yerini alıyor.

 

Selva Gıda, 109 ülkeden 7 binin üzerinde firmanın katıldığı fuarda; ruşeymli, tam buğday, yulaflı ve sebzeli makarnadan oluşan ‘Akıllı Makarna’ ürün grubu ve fonksiyonel ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

 

Sağlıklı nesillerin yetiştirilmesi için insan sağlığı ile özdeşleşen, lezzetli ve doğaya zarar vermeyen "Gerçek Gıda"lar ürettiklerini belirten Selva Gıda Genel Müdürü Özkan Koyuncu, Selva Gıda’nın lezzet ve kalitesinin özünde öncelikli olarak yüksek kalitede hammadde kullanımı yattığını belirterek; “Üretimimiz esnasında herhangi bir koruyucu katkı maddesi kullanmıyoruz ve ürünümüzü tüm aşamalarda titizlikle takip ediyoruz. Selva Gıda olarak amacımız insanları ‘Gerçek Gıda’ ile buluşturmak. Bu anlayışla, ürün gamımıza yeni ve fonksiyonel ürünler eklemeye devam ediyoruz. Bu ürünlerimiz yurtdışında da büyük ilgi görüyor. Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (İTQİ) tarafından 6 yıldır üst üste ‘Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görülen bir marka olarak; yeni bağlantılarımızla iş hacmini genişletme noktasında emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz” dedi.