Haberler

Selva Futbol Turnuvası’nın şampiyonu belli oldu

Sektörün en geniş ürün gamına sahip markası Selva Gıda’nın yeni ürünü ‘Aşurelik Buğday’, lezzetli aşureler için raflardaki yerini aldı.

İttifak Holding bünyesinde faaliyet gösteren Selva Gıda’nın, iç iletişim çalışmaları kapsamında, şirket çalışanları arasında düzenlediği futbol turnuvasının galibi ‘Teknik Ekip’ oldu.

Şirket içindeki departmanların oluşturduğu takımların katıldığı Selva Futbol Turnuvası’nda, karşılaşmalar lig usulünde oynandı. Toplamda dört maç oynayan takımlardan, en yüksek puanı alan ‘Teknik Ekip’ turnuvanın galibi oldu. İdari Ekip ikinci, Makarna Üretim Ekibi ise turnuvada üçüncü oldu. Turnuvanın şampiyonu Teknik Ekip, düzenlenen ödül töreninde kupasını Selva Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Karakuş’un elinden aldı.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Selva Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Karakuş; “Firmamızda futbol turnuvasını bu yıl ilk kez düzenledik. İç iletişim çalışmaları kapsamında değerlendirdiğimiz turnuvamız, hem yönetim kadromuz hem de tüm çalışanlarımız için motivasyon artırıcı bir etkinlik oldu. Bundan sonraki yıllarda da bu turnuvayı düzenlemeye devam etmeyi planlıyoruz. Turnuvanın şampiyonu Teknik Ekip’i turnuva süresince gösterdiği performansından dolayı tebrik ediyorum. Ayrıca turnuvada emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.