Basın Bültenleri

Selva'dan Anlamlı Kampanya

Yenilikleri ve sloganlarıyla sektörde fark yaratan Selva Gıda; yine çok konuşulacak bir kampanya başlattı Selva Gıda’nın yeni kampanyası hem çok konuşulacak hem de unutmaya başladığımız bir geleneğimizi hatırlatacak.

Selva’dan Anlamlı Kampanya

Yenilikleri ve sloganlarıyla sektörde fark yaratan Selva Gıda; yine çok konuşulacak bir kampanya başlattı.Selva Gıda’nın yeni kampanyası hem çok konuşulacak hem de unutmaya başladığımız bir geleneğimizi hatırlatacak.

“Ev alma, komşu al” ve “komşu komşunun külüne muhtaçtır” atasözlerine gönderme yapan Selva Gıda,tüketicisi aracılığıyla “Komşu Hakkı”nı tekrar gündeme getiriyor. Çeşitleriyle, evleri ve mutfakları lezzet şölenine çeviren Selva Gıda, “Komşu Hakkı” kampanyasıyla şimdi de şöleni yan kapıya, komşuya taşıyor.
 
Bugün başlayan kampanya ile Selva Gıda, yavaş yavaş unutmaya başladığımız komşularımızı hatırlamak için bir fırsat sunuyor. Acıyı ve mutluluğu paylaştığımız komşularımızla bir de makarnamızı paylaşmamızı, “Komşu Hakkı” çerçevesinde kapı önlerinde tatlı tebessümler ve mutluluklar oluşturmayı hedefliyor.
 

“Paylaşalım muhabbet artsın, bu lezzeti komşum da tatsın”


Raflarda yerini alan “Komşu Hakkı” paketleri, Selva Gıda tarafından özel olarak tasarlandı. Tüketiciye, “paylaşalım muhabbet artsın, bu lezzeti komşum da tatsın” sloganıyla ulaşacak olan Selva Gıda, ambalaja iliştirdiği güzelleme ile de projeye nostalji tadı veriyor… İşte o güzelleme:
 
“Anahtar unuturum; bizimkileri sende beklerim. Şeker lazım olur; kapını çalar, senden isterim.
Evden ayrılırken gözüm arkada kalmaz; sen varsın, bilirim.
Kimi zaman çiçeklerimi sularsın, kimi zaman bizim ufaklığa bakarsın.
Dilerim ki hayatı paylaştıkça dostluğumuz var olsun,
Bu leziz makarna da sana küçük bir hediye olsun…”

İki ürün alana, üçüncü ürün, yani “Komşu Hakkı” bedava

Bu günden itibaren kampanyaya katılan marketlerden alınacak “Komşu Hakkı” kampanyalı Selva Gıda ürünlerinde tüketici iki ürünün bedelini ödeyecek. “Komşu Hakkı” paketinde bulunan üçüncü ürün ise Selva Gıda’dan komşusuna hediye edilecek.

Devlatşah Özcan, komşularının kapısını çalınca…

“Komşu Hakkı” rafları süslemeye başlarken, Selva Gıda’nın reklam yüzü yemek tarifleri yazarı Devletşah Özcan’da komşu kapılarını çalmaya başlıyor. Yeni reklam filminde kah alt kata inen, kah üst kata çıkan ve komşu kapısı önünde mutlulukla kapı çalarken görünen yemek yazarı Devletşah Özcan, tüm komşularınaSelva Gıda’nın “Komşu Hakkı”nı sunuyor.

“Bizim usul makarna Selva, bizim değerlerimize sahip çıkıyor”

Yeni kampanyanın kendilerini heyecanlandırdığını ve mutlu ettiğini söyleyen Selva Gıda Genel Müdürü Mehmet Karakuş, “bizim usul makarnanın, bizim değerlerimize sahip çıktığının” altını çizdi. Karakuş, Selva Gıda olarak yeniliklerin yanı sıra sosyal içerikli projelerin devam edeceğini söyledi.