Basın Bültenleri

SELVA'NIN 25.YIL KAMPANYASI İÇİN SON GÜNLER!

Selva Gıda’nın 25. Yıl Dönümü nedeniyle düzenlediği ‘250 Bin Paket Bedava Makarna Kampanyası’ büyük ilgi görüyor. İki paket Selva makarna alan herkese bir paket bedava makarna kazandıran kampanya, 15 Ocak’a kadar uzatıldı.

İttifak Holding bünyesinde faaliyet gösteren yenilikçi markası Selva Gıda, kuruluşunun 25. Yıl Dönümüne özel olarak hazırladığı kampanya ile 7’den 70’e herkesin çok sevdiği makarnayı tüm sofralara hediye ediyor. Kampanya kapsamında iki paket Selva makarna alan herkes bir paket makarna kazanıyor. Selva bu kampanya ile besin değeri yüksek ve katkı maddesi kullanılmadan üretilen Selva makarnayı tüm sofralara ulaştırıyor.

 

Kampanya hakkında konuşan Selva Gıda Genel Müdürü Mehmet Karakuş, “Sağlıklı nesiller yetiştirmeye büyük önem veren bir marka olarak hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermeyen, yüzde yüz doğal ürünlerimizi 25 yıldır halkımızla buluşturuyoruz. Bu yıl dönümümüzü tüketicilerimizle birlikte kutlamak için hayata geçirdiğimiz ‘250 Bin Paket Bedava Makarna’ kampanyamız ile makarna gibi önemli bir besin kaynağını tüm sofralara ulaştırmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

 

Tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiği Selva 25. Yıl ‘250 Bin Paket Bedava Makarna Kampanyası’ 15 Ocak’ta sona erecek.

Bilgi için: Tuğçe Hatipoğlu / Tel: 0554 850 53 58 / tugce.hatipoglu@bersay.com.tr