Basın Bültenleri

SELVA’DAN TATİL KEYFİ.

Sektörünün yenilikçi markası Selva’dan perakende noktalarına yönelik cazip bir kampanya. Selva, 1 Nisan- 31 Mayıs tarihleri arasında hedef Selva ürünü alım cirosuna ulaşan perakende noktalarını tatile götürüyor.

İttifak Holding bünyesinde bulunan sektörünün yenilikçi markası Selva, perakende noktalarına yönelik yeni bir kampanya düzenliyor.

 

Makarna sektörünün önde gelen markalarından Selva, 1 Nisan- 31 Mayıs tarihleri arasında hedef Selva ürünü alım cirosuna ulaşan perakende noktalarını tatile götürüyor. Makarna, un, irmik, Anadolu Lezzetleri gibi Selva ürünlerinden toplamda 15 bin, 40 bin, 50 bin ve üzerinde alım yapan perakende noktalarına yönelik olan Kampanya’da talihliler; Marakeş, Kazablanka, Antalya, Afyon ve umreye gitme fırsatını yakalıyor.

 

50 bin TL’lik Selva ürünü alımına 7 gece 8 gün sabah ve akşam yemekli, 5 yıldızlı otellerde bir kişilik umre programı kazanma fırsatı veren Selva, 40 bin TL’lik Selva ürünü alımına 3 gece, 4 gün tam pansiyon 5 yıldızlı otellerde bir kişilik kültür tatili, 15 bin TL’lik Selva ürün alımına Afyon’da 3 gece, 4 gün her şey dahil 5 yıldızlı otellerde iki kişilik termal tatil, Antalya’da 3 gece 4 gün her şey dahil 5 yıldızlı otellerde iki kişilik tatil kazanma imkanı sunuyor.