Basın Bültenleri

SELVA’DAN HEDİYE ZİYAFETİ

Selva Gıda’nın geçtiğimiz ay gerçekleştirdiği “Puanları topla gönder süper hediyeler kazan!” kampanyası sonuçlandı. Selva paketlerinin arkasındaki puanları toplayan tüketiciler arasında yapılan çekilişle 5 kişi Samsung LCD Tv, 5 kişi Iphone 4 ve 10 kişi Toshiba dizüstü bilgisayarın sahibi oldu.

SELVA’DAN HEDİYE ZİYAFETİ

 

Selva Gıda’nın geçtiğimiz ay gerçekleştirdiği “Puanları topla gönder

süper hediyeler kazan!” kampanyası sonuçlandı. Selva paketlerinin arkasındaki puanları toplayan tüketiciler arasında yapılan çekilişle 5 kişi Samsung LCD Tv, 5 kişi Iphone 4 ve 10 kişi Toshiba dizüstü bilgisayarın sahibi oldu.

 

Tüketicilerin Selva makarna, un, irmik ve Anadolu Lezzetleri paketleri üzerinde yer alan puanları toplayarak katılım sağladığı kampanya, tüm yurt genelinde büyük bir ilgiyle karşılandı. Hediye kazanan tüketiciler makarna, un ve irmik paketlerinden yaptıkları lezzetlerle sofralarını donatarak sevdiklerine ziyafet çekerken, kazandıkları hediyelerle de kendilerine ‘hediye ziyafeti’ çekti.3 ay süren ve yaklaşık 6 bin 500 kişinin katıldığı kampanya sonucunda hediye kazanan iller arasında İstanbul’un dışında Konya, Balıkesir, Mersin, Samsun, Ordu ve Niğde de bulunuyor.