Basın Bültenleri

SELVA, TÜRKİYE’NİN EN AKTİF ÜNİVERSİTE KLÜPLERİYLE BULUŞTU

Selva’nın da aralarından bulunduğu sponsorların desteğiyle Üniaktivite’nin organize ettiği, 525 üniversite kulübünün katıldığı “En Aktif Kulüp Yarışması”nın ödül töreni gerçekleşti.

SELVA, TÜRKİYE’NİN EN AKTİF ÜNİVERSİTE KLÜPLERİYLE BULUŞTU

 

Selva’nın da aralarından bulunduğu sponsorların desteğiyleÜniaktivite’nin organize ettiği, 525 üniversite kulübünün katıldığı “En Aktif Kulüp Yarışması”nın ödül töreni gerçekleşti.

 

Türkiye’nin en büyük üniversite medyası ve sosyal iletişim ağı Üniaktivite’nin öncülüğünde bu yıl dördüncüsü düzenlenen Türkiye Genelinde Üniversiteler Arası “En Aktif Kulüp Yarışması” Ödül Töreni, geçtiğimiz gün Microsoft İstanbul Ofisi’nde gerçekleşti. Törene, Türkiye’nin dört bir yanından dereceye giren 60 üniversite kulübünün temsilcilerinin yanı sıra, gençlere yönelik çözümleri bulunan firmalardan üst düzey yöneticiler ve gençlerin yakından tanıdığı ünlüler katıldı.

 

Şipşak ile Daha Aktif

Selva, uzun AR-GE çalışmalar sonucu geliştirilen 3 dakikada hazır Şipşak’ı törende üniversiteli gençlere tanıttı. Şipşak’ın kendi hızlı yaşamlarına çok uyan pişme süresiyle yakından ilgilenen gençler Şipşak ile daha da aktif olacaklarını belirttiler. 

 

Klüplerin kıyasıya yarıştığı ve sunuculuğunu ünlü showman Okan Karacan  üstlendiği törene usta sanatçı Haldun Dormen,  Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, AKUT Başkanı Nasuh Mahruki, EGD Başkanı Celal Toprak, Müzisyen Vedat Sakman, TOBB Kadın Girişimciler Başkanı Aynur Bektaş, Spor Yazarı Gazeteci Atilla Gökçe ve Türkiye Spor Yazarları Derneği Başkanı Esat Yılmaer gibi iş, sanat, bilim ve spor dünyasından önemli isimler  katıldı.

 

 “En Aktif Klüp Yarışması 2010” kapsamında;Bilim ve Teknoloji, İş ve Kariyer, Spor, Sanat, Düşünce ve Genel Kültür, Sosyal Sorumluluk kategorileri ve ayrıca En İyi Afiş Tasarımı, En İyi Uluslar arası Aktivite, En İyi Girişimci Aktivite, En Sıradışı Aktivite, En İyi Web Sitesi, Üniaktivite Özel Ödülü olmak üzere toplam 12 dalda ödüller sahiplerini buldu.