Basın Bültenleri

SELVA ŞİPŞAK, BU KEZ ‘ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİ’NDEYDİ!

Yenilikçi Selva, gençliği buluşturan ‘'Zeytinli Rock Fest' heyecanına ortak oldu!

SELVA ŞİPŞAK,  BU KEZ
‘ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİ’NDEYDİ!

 

Yenilikçi Selva, gençliği buluşturan ‘'Zeytinli Rock Fest' heyecanına ortak oldu!

Bu yıl 7.’si düzenlenen, rock müzik seven gençleri buluşturan  'Zeytinli Rock Fest' 4- 8 Ağustos tarihleri arasında Akçay / Zeytinli’de gerçekleştirildi.

 

Beş gün süren Zeytinli Rock Fest'te Soulfly'dan MFÖ'ye, Gripin'den Emre Aydın'a,Helldorado'dan Bulutsuzluk Özlemi'ne Türkiye'nin ve dünyanın önemli rock grupları ve sanatçıları performanslarını sergiledi.

 

Festival boyunca gündüz saatlerinden sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen gençlerin büyük bir bölümü alanda kurulan kampta konakladılar.

 

Makarna sektörünün en yenilikçi markası Selva da yaklaşık 8.000 kişinin takip ettiği Zeytinli Rock Fest’in sponsorlarından biri oldu. Türkiye’nin en hızlı pişen makarnasıŞipşak’la rock gençliğini buluşturan Selva, katılımcılardan büyük ilgi gördü.

 

Alandaki Selva tırmanma parkurunda kıyasıya yarışan gençler acıktıklarında da soluğu Selva’nın Lezzet Aracı’nda aldılar. Selva Lezzet Aracı’nda Şipşak’ı tadan Zeytinli rockçıları çok hızlı pişmesinin yanı sıra Şipşak’ın lezzetinden de oldukça memnun kaldıklarını belirttiler.

 

Festivalle ilgili görüşlerini dile getiren Selva Gıda Pazarlama Müdür YardımcısıAhmet Nurullah Güler şöyle dedi: “Selva, sektöründe pek çok yeniliğin yolunu açtığı gibi bence ‘en genç’ unvanını da hak ediyor. Selva olarak, gençlerin bir arada olduğu, spor yaptığı, müzik dinlediği kısaca enerjilerini yaydığı tüm etkinliklere birinci derecede önem veriyoruz. Özellikle genç kitlelerin ilgisi çeken, 3 dakikada pişen Şipşak Makarna’yla Selva’yı bundan sonraki dönemlerde de pek çok gençlik aktivitesinde de göreceksiniz.”