Basın Bültenleri

SELVA, RAMAZAN SOHBETLERİNE TAT KATTI!

Selva, Best FM’in düzenlediği “Ramazan Minder Sohbetleri”nde bizim usul lezzetlerini sundu!

SELVA, RAMAZAN SOHBETLERİNE TAT KATTI!

 

Selva, Best FM’in düzenlediği “Ramazan Minder Sohbetleri”nde bizim usul lezzetlerini sundu!

 

Türkiye’nin dört bir yanında kültürel ve sosyal etkinliklerde tüketicileriyle buluşan Selva, Best FM öncülüğünde, İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi meydanında düzenlenen Ramazan Minder Sohbetleri’nde, katılımcılara dört gün boyunca Şipşak makarnasını tattırdı.

 

16 Ağustos’ta başlayan ve bayramın ilk gününe kadar sürecek olan etkinlikte Best FMdj’leri ve ünlü sanatçılar hayranlarıyla buluşup sohbet ediyor.

 

Arzu Çağlan, Cem Arslan, Ceyhun Yılmaz, Rıza Esendemir, Serdar Gökalp gibisevilen Best Fm djleri, Kubat, Betül Demir, Berksan, Reyhan Karaca, Meyra gibi ünlü sanatçıları sevenleriyle buluşturan “Ramazan Minder Sohbetleri”ne Selva da Şipşak Makarnasıyla tat verdi.

 

Katılımcılara iftarda Şipşak Makarna tattırıp Şipşak Makarna hediye eden Selva, Ramazan ayında müthiş lezzetlerini iyi müzikle sunmanın keyfini yaşadı. İstanbul Halkı tarafından büyük ilgi gören etkinlikle ilgili görüşlerini açıklayan Selva Pazarlama Müdür Yardımcısı Ahmet Nurullah Güler:“ Ramazan, hepimiz için özel aydır. Biz de Selva olarak bu özel günlerde tüketicilerimizle birlikte olmanın mutluluğu yaşıyoruz. Üstelik bu buluşmayı ülkenin en saygın radyolarından biri olan Best Fm ile birlikte yapmak ayrı bir keyif doğrusu. Bu etkinlikle; iftar ve sahur öğünlerinde sofralarda muhakkak yer alması gereken, sindirimi ve hazmı kolay olan makarnanın ne kadar sağlıklı ve besleyici bir gıda olduğunu da vurgulamış oluyoruz. ” dedi.