Basın Bültenleri

SELVA KONYA’DA EN ÇOK İHRACAT YAPAN 2. FİRMA

KTO (Konya Ticaret Odası) ve Vergi Dairesi Başkanlığınca müşterek düzenlenen başta TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin olmak üzere devlet bakanlarından Nimet Çubukçu ve Zafer Çağlaya’nın da katıldığı törenle 2009'un vergi rekortmenleri ve en fazla döviz kazandıran kurumlara ödülleri takdim edildi.

SELVA KONYA’DA EN ÇOK İHRACAT YAPAN 2. FİRMA

 

KTO (Konya Ticaret Odası) ve Vergi Dairesi Başkanlığınca müşterek düzenlenen başta TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin olmak üzere devlet bakanlarından Nimet Çubukçu ve Zafer Çağlaya’nın da katıldığı törenle 2009'un vergi rekortmenleri ve en fazla döviz kazandıran kurumlara ödülleri takdim edildi.
        

Düzenlenen törende, Selva Gıda’ya en fazla döviz kazandıran kuruluşlar arasında 2.’lik ödülü Devlet Bakanı Zafer Çağlayan tarafından takdim edildi.    

Selva Gıda adına ödülü alan Genel Müdür Mehmet Karakuş şunları dile getirdi, “her yıl olduğu gibi 2009 yılında da başarımızı koruduk ülkemizin önümüzdeki dönemde en önemli ilerleme kalemlerinden biri ihracat olacaktır. Türkiye’nin en büyük markalı makarna ihracatçısı olarak, Konya’nın 2. büyük ihracatçısı olmaktan gurur duyuyoruz.” Dedi.