Basın Bültenleri

SELVA GIDA’YA ÜST DÜZEY ZİYARET

Ülkemizin markalı makarna ihracat lideri İttifak Holding’in markası Selva Gıda’nın fabrikasını Konya Valisi Muammer Erol, Konya İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal ve Kadınhanı Kaymakamı Ercan Çiçek ziyaret etti.

Türkiye’nin en gelişmiş makarna üretim tesisini ziyaret eden heyete, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Holding’in CEO’su Tahir Atila, Selva Gıda Genel Müdürü Mehmet Karakuş ve Selva Gıda Genel Müdür Yardımcısı Özkan Koyuncu eşlik etti. Selva Gıda yetkilileri tarafından, Konya Valisi Muammer Erol, Konya İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal ve Kadınhanı Kaymakamı Ercan Çiçek fabrikadaki üretim süreci ve Selva’nın yeni ürünleri hakkında bilgilendirildi.

 

Konya’nın üst düzey yöneticilerinin fabrika ziyaretlerine ilişkin Selva Gıda Genel Müdürü Mehmet Karakuş; “Konya Valimiz, Konya İl Emniyet Müdürümüz ve Kadınhanı Kaymakamımız’ın tesisimizi ziyaret etmesinden büyük memnuniyet duyduk. Ziyaretleri sırasında kendilerine, fabrikamızdaki üretim sürecinden ve yeni ürünlerimizden bahsettik. Aynı zamanda kendileriyle keyifli bir sohbet etme fırsatı da bulduk” dedi.

 

Fransızca ve İngilizce bilen Küçükçolak, evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

Bilgi için: Gülsüm Gücük / Tel: 0554 886 14 72 / gulsum.gucuk@bersay.com.tr