Basın Bültenleri

ENDONEZYALILAR ŞİPŞAK MAKARNAYI ÇOK SEVDİ

İttifak Holding bünyesinde faaliyet gösteren sektörünün önde gelen markalarından Selva, Endonezya’da 10-13 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Food & Hotel Indonesia Fuarı’na katıldı. Fuarda zengin ürün çeşitleriyle yerini alan Selva’nın özellikle Şipşak makarnası ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Endonezya’da 10–13 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen Food & Hotel Indonesia 2013 Fuarı’na katılan sektörünün yenilikçi firması Selva’nın standına ilgi büyük oldu.

 

Gıda, yiyecek, içecek, otel ve restoran sektörünü buluşturan fuarda hem klasik hem de yeni ürünleri ile yer alan Selva’nın özellikle Şipşak makarnası ziyaretçiler tarafından çok beğenildi. Hızlı pişen ürünlerin tercih edildiği bölgede, Şipşak makarna katılımcılar tarafından tam not aldı.

 

Yoğun katılımın olduğu, Endonezya, Malezya, Bali ve Singapur’dan ziyaretçilerin ilgi gösterdiği fuarda Selva, yeni iş bağlantıları için görüşme fırsatı da buldu. Verimli bir fuar geçiren Selva, fuar ile birlikte Endonezya ve komşu ülkelerde etkinliğini artırma hedefinde.