Basın Bültenleri

2009'un Makarnası Selva Gıda Fuarı'nda Büyük İlgi Gördü

2009 yılının en çok konuşulan markası Selva Gıda, sektörünün öncülerinin yer aldığı Gıda 2009’da yenilikleri ve farklılıklarıyla ses getirdi. 113 ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye’de makarna pazarında 3. büyük marka olan Selva Gıda, yeni ürün gamları ve kampanyalarını sektörün önde gelenleriyle paylaştı.

2009’UN MAKARNASI SELVA
GIDA FUARI’NDA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ!

17.Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı Gıda 2009, 02-05 tarihleri arasında CNR Expo Center’da gerçekleşti. 4 gün süren fuarı yaklaşık 500 Bin kişi ziyaret etti. 2009 yılının en çok konuşulan markası Selva Gıda, sektörünün öncülerinin yer aldığıGıda 2009’da yenilikleri ve farklılıklarıyla ses getirdi. 113 ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye’de makarna pazarında 3. büyük marka olan Selva Gıda, yeni ürün gamları ve kampanyalarını sektörün önde gelenleriyle paylaştı.

Makarna Sektöründe Yeniliğin Adı Selva!

Geleneksel lezzetlerimizden mantı ve erişteyi “Anadolu Lezzetleri” adı altında yeniden sofralarımıza getiren, Türk tatlılarının temel malzemesi olan irmiğin uzun ömürlü, vakumlu ambalajları ile tüketicisine sunan ve son olarak komşuluk değerlerimizi gündeme getiren “Komşu Hakkı” kampanyası Selva’nın 2009 yılının son döneminde sektöre kazandırdığı yeniliklerden bazıları.
 
Selva, Gıda 2009 Fuarı boyunca 1500 kişinin ziyaret ettiği standında konuklarına leziz makarna çeşitlerini tattırdı ve onları sürpriz hediyelerle uğurladı.
Yurtiçi ve yurt dışı pazarında başarılı bir yılı geride bırakan Bizim Usul Makarna Selva, 2010 yılında da ilklere imza atacak ve sofralarımızı eşsiz tatlarla donatacak.